Aktuality

Rodičovství rozvodem ani rozchodem nekončí. Děti potřebují mámu i tátu .... i širší rodinu

Pro Dialog má vážné finanční potíže. Do konce roku nám chybí 1 100 000,- aby naše organizace mohla přežít a dál pomáhat našim klientům řešit jejich problémy, krize a konflikty!

rádi bychom se s vámi podělili o povídky napsané naší dlouholetou kolegyní.

Bydlíme na vesnici, sledujeme některá dění z "nebezpečného světa", který je někde daleko ve velkém městě. Sbíráme "moudra" z knih nebo nasloucháme odborníkům, kteří v naší komunitě bydlí či pracují. Zdá se, že jsme imunní vůči "zlu". Nejsme! Zemřelo čtrnáctileté dítě. Náhle, policie šetří proč. Chodilo do skautu, jeho kamarádi uspořádali setkání:...

Milí přátelé Pro Dialogu, rádi bychom s vámi sdíleli informaci o mezinárodním Signálu pomoci vydaném Výborem pro prevenci domácího a genderově podmíněného násilí při Radě vlády ČR, ve kterém je naše paní ředitelka Mgr. Jindřiška Krpálková členkou a prezentuje Pro Dialog na konferencích a kulatých stolech.

Za celým tým Pro Dialogu, z.s. bychom rádi poděkovali Nadaci Terezy Maxové dětem.

Milí klienti a přátelé Pro Dialogu,pokud rádi nakupujete přes internet a věříte, že aktivity které Pro Dialog, z.s. vykonává jsou potřebné. Využijte aplikaci givt.cz a podpořte nás vaším nákupem.