Chci darovat

Děkujeme za každý typ příspěvku na naši práci. 

Že fungujeme kontinuálně od roku 2012, je možné také díky příspěvkům soukromých a firemních dárců. Děkujeme za náš tým i za rodiny našich klientů.

Podpořte i Vy naději dětí žít v rodinách, kde se situace řeší dialogem, a nikoli násilím.

Do výše 15% základu daně lze dary odečíst z daní. Pokud chcete toto své právo využít, napište nám, a samozřejmě vám na příspěvek vystavíme potvrzení o daru.

Více informací o možnostech odečtu z daní najdete např. v Zákoně o daních z příjmů č. 586/1992 Sb.

 

"Pošli to dál"

Možná právě nemůžete poslat finanční dar, ale zamlouvá se vám, co děláme. Podpoříte nás i tím, že o naší práci nebo projektech řekněte dalším lidem. 

Naše projekty na Darujme.cz

Projekt DOBRÉ RODIČOVSTVÍ PO ROZVODU

Rodičovství rozchodem ani rozvodem nekončí. Děti v rodinách, kde se rodiče rozcházejí či se rozvedli, často trpí tím, že mezi rodiči dále pokračují spory, konflikty až násilí. Provázíme rodiny tímto náročným obdobím. Pracujeme s rodiči i s dětmi.

Svým příspěvkem podpoříte děti v jejich snaze ve zdraví přežít rozpad rodiny a vyrůst v osobnosti, která si umějí budovat otevřené vztahy a bez obav nacházejí své místo ve světě.  

Projekt zde

Projekt VYLÉČÍME TRAUMA HRAVĚ

Přispíváte na pořízení pomůcek pro dětskou terapii metodou Sandplay.  NAŠI ODBORNÍ PRACOVNÍCI VĚDÍ, JAK VYLÉČIT TRAUMA HRAVĚ. BEZ VAŠÍ POMOCI TO VŠAK NEDOKÁŽEME!

Společně s námi nabídněte podporu dětským klientům, kteří navštěvují Pro Dialog. Děti u nás nachází cestu k vyléčení traumat z těžkých rozchodů rodičů. Vaším příspěvkem na pořízení pomůcek pro terapii umožníte dětem, aby v této nelehké životní situaci mohli přirozeně vyjádřit své těžké prožívání hravou formou.

Projekt zde