Podporují nás
Díky Vám jsme mohli po celý minulý rok provázet více než 150 dospělých a dětí v 60 rodinách.

Programy a aktivity, které realizujeme, probíhají v plné kvalitě zejména díky příspěvkům a grantům od těchto právních subjektů: Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Ministerstvo spravedlnosti, Magistrát hlavního města Praha, Městská část Praha 1, Městská část Praha 2, Městská část Praha 3, Městská část Praha 4.

Nadace a nadační fondy

Díky příspěvkům nadací a nadačních fondů můžeme realizovat projekty zaměřené na podporu dětí zasažených konfliktem a traumatem

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ nám v tomto roce poskytla finanční příspěvek na projekt Léčba traumatu u dětí z rodin, kde vládne násilí a chronický konflikt.

Nadační fond Avast

V roce 2016 jsme díky příspěvku NF Avast mohli zcela nově zařídit naše pracoviště a hernu pro aktivity s dětmi.

Z příspěvku na rok 2018 jsme mohli zrealizovat projekt zaměřený primárně na zlepšení efektivity naší činnosti díky modernímu technologickému vybavení.

Nadace Terezy Maxové

Příspěvek podporuje projekt "Dítě v centru konfliktu!", který je součástí našeho uceleného programu péče o děti, jež se nacházejí dlouhodobě v prostředí konfliktů svých rodičů.

Soukromé osoby

Děkujeme i všem vám, kdo jste si přáli zůstat nejmenováni, a také těm, kdo jste se rozhodli podporovat nás v pravidelných intervalech. 

Podpořit naši práci můžete i Vy. Zapojte se

Givtováním

Nakupujete na internetu a tím  uděláte radost vám i nám. Neplatíte nic navíc.

na Darujme.cz

Jedním klikem podpoříte Dobré rodičovství po rozvodu.

Přímo na náš účet

3266963369/0800 v České spořitelně. Vítáme každý finanční příspěvek.