Podporují nás

 

MPSV, MSp, jednotlivé MČ Prahy

Programy a aktivity, které realizujeme, probíhají v plné kvalitě zejména díky příspěvkům a grantům od těchto právních subjektů: Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Ministerstvo spravedlnosti, Magistrát hlavního města Praha, Městská část Praha 1, Městská část Praha 2, Městská část Praha 3, Městská část Praha 4.

       

 

Nadační fond Avast

Vážíme si příspěvků zaměstnaneckého projektu NF Avast. V roce 2016 jsme díky němu vybavili naše pracoviště a z příspěvku na rok 2018 jsme mohli zrealizovat projekt zaměřený zejména na zlepšení efektivity naší činnosti (nový počítač a notebook) i ke zvýšení komfortu našich klientů (difusér, mikrovlnná trouba a nový gauč). 

Nadace Terezy Maxové

Příspěvek NTM podporuje ucelený program péče o děti nacházející se dlouhodobě v prostředí konfliktů svých rodičů. Děti u nás nacházejí bezpečí a podporu, aby navzdory silným sporům svých rodičů mohly vyrůst v samostatné osobnosti, která naplňují vztahy s lidmi a bez obav nacházejí své místo ve světě.

Nadace ČEZ

Díky příspěvku Nadace ČEZ na projekt Léčba traumatu u dětí z rodin, kde vládne násilí a chronický konflikt můžeme rozšířit nabídku pro rodiny, se kterými pracuje, o aktivity práce s dětmi. Ty získají možnost vymanit se z kontextu, že násilí a konflikty jsou jediným vzorcem, jak fungují partnerské vztahy, nezávisle na době, kdy rodiče dokáží zastavit či alespoň zmírnit svůj partnerský konflikt a přejít do role odpovědného rodiče.

   

 

Poděkování soukromým osobám a společnostem

Těší nás, že našim dárcům můžeme poděkovat. Děkujeme i všem vám, kdo jste si přáli zůstat nejmenováni, a také těm, kdo jste se rozhodli podporovat nás v pravidelných intervalech. Doufáme, že s námi zůstanete i nadále, a společně budeme moci dále pracovat směrem k rozvoji občanské společnosti a demokracie.
 
Osoby a společnosti, které přispěly na naši činnost a nevyjádřily se ve smyslu, abychom neuváděli jejich jména:
 
Soukromé osoby:
Čierná Jarmila
 
Hořavová Barbora
 
Janský Jaroslav
 
Křížková Dagmar
 
Sedláčková Veronika
Společnosti:
EventEx, s.r.o.
 
In-Tec

Děkujeme i všem vám, kdo jste si přáli zůstat nejmenováni, a také těm, kdo jste se rozhodli podporovat nás v pravidelných intervalech. Osoby a společnosti, které přispěly na naši činnost a nevyjádřily se ve smyslu, abychom neuváděli jejich jména: Čierná Jarmila, Hořavová Barbora, Janský Jaroslav, Křížková Dagmar, Sedláčková Veronika.