Podporují nás

 

Právní subjekty

Programy a aktivity, které realizujeme, probíhají v plné kvalitě zejména díky příspěvkům a grantům od těchto právních subjektů: Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Magistrát hlavního města Praha, Městská část Praha 1, Městská část Praha 2, Městská část Praha 3, Městská část Praha 4.

 

Nadační fond Avast

Vážíme si příspěvků zaměstnaneckého projektu NF Avast. V roce 2016 jsme díky němu vybavili nábytkem naše pracoviště - výslednou příjemnou atmosféru oceňují naši klienti i my, kteří zde pracujeme. Z příspěvku na rok 2018 jsme mohli zrealizovat projekt zaměřený zejména na vybavení po stránce technické. Nová technická zařízení (notebooky a PC) významně přispívají ke zlepšení efektivity naší činnosti a k plnění GDPR, i ke zvýšení komfortu našich klientů (difusér, mikrovlnná trouba a nový gauč). 

 
 
Vážíme si příspěvků Nadačního fondu Avast. V rámci jejich zaměstnaneckého projektu jsme v roce 2016 vybavili nábytkem naše pracoviště a výslednou příjemnou atmosféru oceňují naši klienti i my, kteří zde pracujeme. Z příspěvku na rok 2018 jsme mohli zrealizovat projekt zaměřený zejména na vybavení po stránce technické. Nová technická zařízení (notebooky a PC) významně přispívají ke zlepšení efektivity naší činnosti a k plnění GDPR, i ke zvýšení komfortu našich klientů (difusér, mikrovlnná trouba a nový gauč). 
 
Poděkování soukromým osobám a společnostem
Těší nás, že našim dárcům můžeme poděkovat. Děkujeme i všem vám, kdo jste si přáli zůstat nejmenováni, a také těm, kdo jste se rozhodli podporovat nás v pravidelných intervalech. Doufáme, že s námi zůstanete i nadále, a společně budeme moci dále pracovat směrem k rozvoji občanské společnosti a demokracie.
 
Osoby a společnosti, které přispěly na naši činnost a nevyjádřily se ve smyslu, abychom neuváděli jejich jména:
 
Soukromé osoby:
Čierná Jarmila
 
Hořavová Barbora
 
Janský Jaroslav
 
Křížková Dagmar
 
Sedláčková Veronika
Společnosti:
EventEx, s.r.o.
 
In-Tec

Poděkování soukromým osobám a společnostem

Těší nás, že našim dárcům můžeme poděkovat. Děkujeme i všem vám, kdo jste si přáli zůstat nejmenováni, a také těm, kdo jste se rozhodli podporovat nás v pravidelných intervalech. Doufáme, že s námi zůstanete i nadále, a společně budeme moci dále pracovat směrem k rozvoji občanské společnosti a demokracie. Osoby a společnosti, které přispěly na naši činnost a nevyjádřily se ve smyslu, abychom neuváděli jejich jména.

 

Soukromé osoby:

Čierná Jarmila

Hořavová Barbora

Janský Jaroslav

Křížková Dagmar

Sedláčková Veronika

 

Společnosti:

EventEx, s.r.o.

In-Tec

 

Podpořte Nový začátek našich rodin

Na DARUJME.cz nás můžete podpořit jedním klikem.