Podpořte naději dětí žít v rodinách, kde se situace řeší dialogem, nikoli násilím

Chcete se připojit ke komunitě lidí, která podporuje práci Pro Dialogu? Vítejte. Podpoříte tak rodiny, ve kterých děti dlouhodobě strádají konflikty, násilím nebo rozvodem svých rodičů. I díky vám budou mít děti v náročném období života větší šanci, přes každodenní porci viny, nepochopení a nepohody, vyrůst v osobnost, která neztrácí naději v to, že svět je zajímavé místo a vztahy s lidmi nemusejí bolet, naopak nás rozvíjejí. Staňte se aktivními spolutvůrci celospolečenské změny směrem k živému dialogu

 

Přímé finanční dary můžete zasílat na náš účet: 3266 963 369/ 0800 u České spořitelny.

Přispějete i tím, že informaci o naší práci pošlete lidem, o kterých se domníváte, že by je naše vize mohla oslovit.

Nově nás můžete podpořit také "givtováním"

Nově jsme se připojili k projektu GIVT.cz. Ten umožňuje lidem s vřelým srdcem, kteří mají zájem ovlivňovat společnost, ve které žijeme my a budou žít naše děti, přispívat na činnost oblíbené neziskové organizace vlastně ZDARMA. Pokud občas přes internet nakupujete na internetu (školní pomůcky, jídlo, drogerii, oblečení nebo dárky pro své blízké) můžete pomoci, aniž byste zaplatili něco navíc. S GIVTem spolupracuje asi 800 obchodů, kteří z ceny nákupů posílají určitá procenta na účet neziskovky, kterou si nakupující vybere.

"Givtovat" lze i anonymně, nemusíte se nikam registrovat! Více na www.givt.cz

  

Přispějete i tím, že náš dopis pošlete dalším lidem, o kterých se domníváte, že by je naše vize mohla oslovit, nebo kteří by nás mohli podpořit.