Pozor ! SOS !

11.08.2022

Milí přátelé, kolegové, současní a budoucí podporovatelé Pro Dialogu !

Před nějakým časem jsme Vám psali hodně naléhavý dopis s prosbou o pomoc. Informuji Vás , že díky Vaší pomoci se podařilo přežít do dnešního dne, získali jsme od chvíle našeho dopisu od jednotlivých dárců 120 000,- Kč, od Městských částí města Prahy 185 000, od firem 50 000,-.

Vám, kteří jste přispěli jakoukoli částkou velice děkujeme. To, že jste porozuměli naší situaci, tomu, že jde opravdu o existenci nebo neexistenci, i tomu, že i malé částky v součtu způsobí velkou věc, je pro nás obrovským povzbuzením. Vážíme si velice toho, že jste nám poslali své dary i přesto, že je tolik míst, kam je potřeba dary směřovat, i přesto, že jste v tomto roce mnozí už poslali nemálo peněz na různá potřebná místa - např. Lékařům bez hranic, dalším, kteří Vás také požádali a o jejichž potřebnosti naprosto nepochybujeme.

Jsme naplněni vděčností za dary, zároveň však sdělujeme, že stále chybí 600 000,- na financování Pro Dialogu do konce roku 2022 a na kritický Leden 2023 , kdy ještě nedorazí žádné dotace.

Bohužel jednání s MPSV, MSp, politiky a velkými firmami bylo zatím neúspěšné. Jednáme dál !

Možná součástí Vašeho prožívání adventní doby a vánoc je podpořit někoho, kdo potřebuje pozornost a účast ostatních lidí. Nemohli bychom to letos být my, protože podporujeme děti, aby neztratily ten základní lidský vztah, vztah s otcem a matkou ?

Deset let podporujeme děti a jejich rodiny, ve kterých došlo k dramatickým rozchodům, dlouhodobým hlubokým neřešeným konfliktům, k brutálnímu násilí.

Prosíme, pomozte Pro Dialog zachovat svým darem. Dary jsou odpočitatelnou položkou při výpočtu daní až do výše 15 % ze základu daně a pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1000 Kč. Potvrzení o daru nebo návrh smlouvy o daru zašleme obratem.

Darovat můžete jakoukoli částku na náš účet u České spořitelny č. 32 66 96 33 69 /0800 nebo u Fio banky č. 2301067611/2010.

Píšeme Vám, protože někteří z Vás někoho z nás osobně znáte, víte, že odvádíme potřebnou práci. Možná znáte někoho, kdo by rád podpořil organizaci, která pomáhá dětem přežít rozpad rodiny ? Moc Vás prosíme, řekněte lidem o nás.

Napište Vy nám, moc rádi si s Vámi domluvíme setkání, rozhovor, zajímají nás Vaše názory, otázky, připomínky, nebo i projevy nesouhlasu, cokoli ....

Za Pro Dialog s přáním pokoje a radosti v adventu a o vánocích J.Krpálková a tým Pro Dialogu

Děkujeme, že pomáháte s námi!!!!